Justyna Anforowicz – Dietetyk kliniczny Łódź

Kilka słów o mnie…

Nazywam się Justyna Anforowicz i jestem absolwentką kierunku Dietetyka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy zawodowej zajmuję się głównie dietetyką kliniczną oraz żywieniem osób pragnących zredukować nadmierną masę ciała. Należę również do grona specjalistów SOIT, polecanym osobom z insulinoopornością.

Bardzo dużą wagę przywiązują do edukacji żywieniowej i stopniowej zmiany nawyków, które często są przyczyną nieudanych prób zrzucenia zbędnych kilogramów. Współpraca ze mną, oprócz pracy nad odżywianiem, jest próbą znalezienia przyczyn wszelkich zaburzeń żywieniowych oraz rozwiązań mających na celu osiągnięcie wymarzonego efektu i utrzymanie go jak najdłużej.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie biorąc pod uwagę stan zdrowia, dotychczasowy sposób odżywiania oraz preferencje żywieniowe, dzięki czemu proponowane przeze mnie diety są przyjemne i proste w realizacji.
Zarówno wykształcenie, jak i praktyczne doświadczenie systematycznie uzupełniam o bieżącą wiedzę w sferze dietetyki, biorąc udział w specjalistycznych konferencjach, szkoleniach oraz kursach.

Poniżej prezentuję certyfikaty, które posiadam:

Po godzinach uwielbiam spędzać czas w kuchni. To tam testuję nowe przepisy, którymi mogę się później z Wami dzielić. Gotowanie od zawsze było moją pasją. Jest też dla mnie odskocznią od życia codziennego. Wchodząc do kuchni czuję, że wkraczam do innego świata, w którym jestem tylko ja i mnóstwo możliwości stworzenia dania. Ponadto kocham podróżować. Nowe miejsca poznaję także od strony kulinarnej, skąd czerpię wiele inspiracji dla swoich podopiecznych.

Sprawdź jak mogę Ci pomóc ! UMÓW SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ

Napisz śmiało jestem tu dla Ciebie!

Umów się na swoją
pierwszą wizytę

Wypełnij pola poniżej, a skontaktuję się z Tobą,
aby wstępnie omówić cel wizyty oraz termin spotkania.